Zarządzaj firmą w przeglądarce internetowej i na urządzeniach mobilnych!

Zarządzaj firmą w przeglądarce internetowej i na urządzeniach mobilnych!

Do tej pory chmura bsxCloud umożliwiała przede wszystkim jednoczesną pracę wielu użytkowników programów serii MP z dowolnego komputera położonego w dowolnej lokalizacji, ale z dostępem do Internetu. Użytkownicy bsxCloud przechowywali swoje firmowe dane w bezpiecznej chmurze z zawsze szyfrowanym połączeniem oraz mieli możliwość skorzystania z automatycznie wykonywanych kopii bezpieczeństwa. Współdzielenie danych i urządzeń to nie jedyne korzyści wynikające z użytkowania bsxCloud. Sprawdź, co jeszcze zyskujesz!

  1. Aplikacja mobilna do prowadzenia firmy na iOS i Android
  2. Dostęp do faktur przez przeglądarkę internetową dzięki mpFirma Online
    1. Udostępnianie dokumentów handlowych zgodnie z obowiązującymi zasadami EDI
    2. Udostępnianie faktury z możliwością opłacenia
    3. Udostępnianie zamówień z możliwością ich akceptacji i opłacenia
    4. Udostępnianie ofert z możliwością wyboru jednego z wariantów oferty lub akceptacji całej oferty, zapłacenia za nią bądź wygenerowania i złożenia na jej podstawie zamówienia

Aplikacja mobilna do prowadzenia firmy na iOS i Android

Jeśli jesteś użytkownikiem naszych programów do prowadzenia firmy (fakturowania) - mpFirma lub mpFaktura - oraz korzystasz z usługi zdalnej bazy danych bsxCloud, możesz pobrać aplikację mobilną na Android lub iOS. Po zainstalowaniu aplikacji na Twoim telefonie lub tablecie wystarczy podać swój klucz do chmury bsxCloud oraz zalogować się na swojego użytkownika. Uzyskasz dostęp do tych samych modułów, do których masz dostęp w desktopowej wersji oprogramowania.* Dzięki temu możesz pracować nie tylko z biura, lecz także z każdej innej lokalizacji z wykorzystaniem Twojego urządzenia mobilnego.

UWAGA: W tej chwili korzystasz z aplikacji mobilnej na Android i iOS bez żadnych dodatkowych kosztów.

Dostęp do faktur przez przeglądarkę internetową dzięki mpFirma Online

Jeśli lubisz rozwiązania dostępne z przeglądarki internetowej, ucieszy Ciebie informacja, że już wkrótce mpFirma (w pełni funkcjonalna) dostępna będzie z Twojej przeglądarki internetowej. Aplikacja pozwoli Tobie korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych w mpFirma do tej pory instalowanej na komputerze. Oznacza to, że m.in. wygenerujesz dokumenty handlowe, rozliczysz je, zbudujesz swoją bazę kontrahentów itp.

To prawdziwa gratka dla tych, którzy wolą pracować na urządzeniach mobilnych. Wystarczy smartphone lub tablet i możesz z powodzeniem zarządzać biznesem, gdziekolwiek jesteś…

Udostępnianie dokumentów handlowych zgodnie z obowiązującymi zasadami EDI

Wybór bsxCloud na swoją bazę firmowych danych pozwoli także na przeniesienie obsługi klienta na wyższy i bardziej nowoczesny poziom, jednocześnie zwiększając zadowolenie kontrahentów i tworząc świetne doświadczenia zw. z obsługą samego procesu zakupowego w Twojej firmie.

Udostępnianie faktury z możliwością opłacenia

bsxCloud pozwoli Tobie udostępnić klientowi wygenerowaną dla niego fakturę z możliwością opłacenia jej online.

Sprawdź więcej szczegółów.

Udostępnianie zamówień z możliwością ich akceptacji i opłacenia

Dzięki bsxCloud udostępnisz klientowi zamówienie, które ten sprawdzi, zaakceptuje i opłaci online.

Dowiedz się więcej.

Udostępnianie ofert z możliwością wyboru jednego z wariantów oferty lub akceptacji całej oferty, zapłacenia za nią bądź wygenerowania i złożenia na jej podstawie zamówienia

bsxCloud daje Tobie możliwość udostępniania klientowi oferty zarówno jednowariantowej, jak i wielowariantowej. Otrzymaną ofertę klient może zaakceptować (w całości lub wybrać najlepszy dla siebie wariant), złożyć na jej podstawie zamówienie lub opłacić ją online.

Zobacz, jak działa udostępnianie oferty.

Korzystanie z bsxCloud ułatwia i przyśpiesza Twoją komunikację z kontrahentami. Zamiast wymiany e-maili, telefonów, cała komunikacja może odbywać się wprost z aplikacji (zainstalowanej na komputerze, w wersji mobilnej – na tablecie lub smartphonie lub dostępnej z przeglądarki internetowej). Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą – ułatwisz życie sobie i swoim klientom.

* Program w wersji mobilnej wersji nie posiada jeszcze wszystkich modułów, lecz z każdą aktualizacją dąży do ujednolicenia funkcjonalności z desktopową wersją

Udostępnij