Współpraca B2B online - aktywuj bsxB2B

Współpraca B2B online - aktywuj bsxB2B

Twoim klientem są firmy? Przenieś ich obsługę do dostępnej z przeglądarki internetowej platformy bsxB2B! Posiadasz licencję mpFirma i bsxCloud? Testuj bsxB2B za darmo przez okres 30 dni!

Co to jest bsxB2B?

bsxB2B to internetowa platforma sprzedaży B2B - business to business, a więc między firmami. Przewagą bsxB2B nad innymi rozwiązaniami tego typu jest pełna kompatybilność z aplikacją mpFirma - programem do prowadzenia firmy. Posiadasz licencję mpFirma i bsxCloud? Platformę bsxB2B dla swoich klientów uruchomisz w zaledwie kilku krokach! Wystarczy, że zalogujesz się do Twojej mpFirma Online.

bsxB2B dla Twoich kontrahentów

Kontrahentom przekazujesz adres do strony WWW swojej platformy B2B, do której logują się z poziomu przeglądarki internetowej. Po zalogowaniu widzą ustalone przez Ciebie warunki handlowe oraz udostępnione im produkty, na które mogą składać zamówienia.

Poza składaniem zamówień, możesz udostępnić kontrahentom możliwość:

  • składania zapytań ilościowych
  • składania zapytań ofertowych
  • pobieranie faktur (i/ lub innych dokumentów handlowych)
  • wysyłkę zgłoszeń serwisowych, jeśli prowadzisz serwis.

bsxB2B dla Ciebie

Ty pracujesz w aplikacji mpFirma - kompleksowo obsługujesz klienta od momentu kampanii sprzedażowej, przez ofertę handlową, zamówienie i fakturę, jednocześnie zarządzając magazynem. Dodatkowo mpFirma umożliwi Ci m.in. obsługę e-maili, zastępując program pocztowy, i poczty tradycyjnej, będąc jednocześnie elektroniczną książką korespondencji. mpFirma umożliwi budowanie bazy kontrahentów, zarządzanie kalendarzem, obsługę sekretariatu, firmowej dokumentacji, floty, różnego typu rejestrów itp.

Dodatkowo mpFirma może być Twoim panelem administracyjnym platformy B2B. Dzięki temu masz jedno narzędzie, w którym pracujesz i obsługujesz sprzedaż z różnych kanałów.

Jak działa bsxB2B?

Twoi klienci wchodzą na stronę WWW Twojego bsxB2B, logują się na swoje konto i już mogą oglądać udostępnione im przez Ciebie produkty i kategorie produktów. Mogą także składać on-line zamówienia, które spłyną do modułu zamówień przychodzących Twojej mpFirma. Analogicznie, złożone przez klientów zapytania ofertowe i ilościowe wpadną do odpowiednich modułów Twojej mpFirma. Ty całą pracę związaną z obsługą klienta wykonasz z poziomu mpFirma właśnie.

Zatem masz jedno oprogramowanie, w którym obsługujesz zarówno klientów z bsxB2B, jak i tych, którzy dotarli do Ciebie innymi kanałami, np. złożyli zamówienie w Twoim sklepie internetowym, dokonali zakupu w sklepie stacjonarnym lub poprzez zapytanie handlowe w formie e-maila.

Jak aktywować bsxB2B?

Posiadasz licencję mpFirma i bsxCloud? Wobec tego możesz za darmo przez 30 dni testować bsxB2B! Co musisz zrobić? Napisz do nas, abyśmy aktywowali Ci usługę!

Konta użytkowników

Następnie zaloguj się do mpFirma Online i z tego poziomu aktywuj konta użytkowników bsxB2B. To Ty decydujesz, czy pozwolisz użytkownikom samodzielnie zakładać konta w panelu, czy chcesz je aktywować ręcznie. Z poziomu mpFirma ustalisz użytkownikom indywidualne warunki handlowe - formę i termin płatność, wysokość rabatu czy kredytu kupieckiego. Pamiętaj, że mpFirma pozwala na obsługę wielu cenników, w tym na ustawianie indywidualnych cenników dla kontrahentów.

Funkcjonalności platformy bsxB2B

Całe zarządzanie platformą bsxB2B odbywa się z poziomu mpFirma On-line. To w aplikacji ustawisz wszystkie parametry panelu:

  • opcje podstawowe związanie z zakładaniem i aktywacją kont w panelu
  • opcje dodatkowe związane z obsługą magazynu, cenników, kategorii produktów itp.
  • funkcjonalności - zaznaczysz, które z dostępnych funkcjonalności mają być widoczne dla użytkowników Twojej platformy
  • wygląd - ustawisz, jak ma wyglądać Twoja platforma B2B

Platforma bsxB2B to spersonalizowane narzędzie, które pozwoli Ci obsługiwać kontrahentów on-line i z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Zautomatyzuj swoją sprzedaż! Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji AI, praca w mpFirma i zarządzanie platformą bsxB2B jest jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej efektywne! Przekonaj się sam! Napisz do nas i testuj bsxB2B za darmo!

Udostępnij